Nelik viena. Pasikalbėkime 

Pagalbos moterims linija

8 800 66366

Jei išgyveni krizę, jauti nerimą, beprasmybę ar tiesiog trūksta gyvenimo džiaugsmo,

Pagalbos moterims linija Tave išklausys, padės sutelkti mintis, padrąsins.

 

Žmogiškas ryšys padės išsikalbėti

Būsi priimta

Pagalbos moterims linija

Pagalbos moterims linijoje dirba įvairaus amžiaus savanorės. Neretai jos pačios yra susidūrę su gyvenimo sunkumais bei dvasiniu skausmu. Visos savanorės yra praėjusios atranką, baigusios specialius emocinės paramos teikimo mokymus ir pasiruošusios Tau padėti.

Būsi priimta tokia, kokia esi, be jokių išankstinių nusistatymų. Jei tik norėsi, būsi nukreipta tolesnei pagalbai. Esi laukiama. Jokia Tavo problema nėra per maža.

Susidūrus su sunkumais, labai svarbu neužsidaryti savyje. Atviras pokalbis padeda nusiraminti ir suprasti savo jausmus. Taip lengviau priimti situaciją ir drąsiau ieškoti sprendimų.

Tu esi ne viena ir gali sulaukti pagalbos

Pagalbos moterims linija veikia visą parą 24/7.

Pagalba yra nemokama.

Pokalbiai anonimiški. Viskas, ką pasakysi, liks tik tarp mūsų.

Veiklos metų

Savanorių

Skambučių per metus

Pagalbos moterims linija - Pagalbos linija

Kartu sprendžiame problemas

Kai Tau reikia žmogiškos šilumos, atjautos, priėmimo, palaikymo, mes pasiruošusios išklausyti. Nekentėk vienumoje, pasidalink su mumis savo liūdesiu, pykčiu, o gal ir džiaugsmais. Mums nuolat skambina įvairaus amžiaus moterys, kurios susiduria su tokiomis problemomis, kaip:

Santykių problemos

Neištikimybė

Problemos darbe

Netekties skausmas

Mirties baimė

Depresija

Skyrybos

Stresas

Nerimas

Vienišumas

Agresija

Nepasitikėjimas savimi

Ligos

Panikos atakos

Gyvenimo prasmės nebuvimas

Niekas neturėtų kentėti vienumoje. Emocinė parama prieinama

Žymių žmonių mintys

Žmogui visada padeda pokalbis ir visai nesvarbu nei kiek tam žmogui metų, nei kokia jo lytis, nei kokia jo socioekonominė padėtis.

Austėja Landsbergienė

Nereikia tylėti, užsisklęsti savyje ir bijoti, nes smurtas yra problema, o vienokių ar kitokių problemų mes visi turime. Ir jas visas tikrai galima išspręsti.

Erika Vitulskinė

Reikia žinoti, kad jei vienos durys uždarytos, atsiras kitos, kur jūsų tikrai lauks ir supras. Ženkite pirmyn gerbdamos ir mylėdamos save.

Larisa Kalpokaitė

Moterų bendrystė

Pagalbos moterims linija - pagalba moterims

Pagalbos moterims linijoje daugiausiai dirba savanorės moterys. Ypatingą dėmesį skiriame moterų problemoms ir tikime, kad moterį geriausiai supranta kita moteris.

Vienatvėje negatyvios nuotaikos, baimės bei pesimistinės mintys gilėja. Nieko nesiimant, žmogus patenka į užburtą ratą, kuris traumuoja tiek jį patį, tiek aplinkinius, ypač vaikus.

Jei manai, kad Tavo draugė, sesuo, mama, kolegė, kaimynė, pažįstama išgyvena krizę ar tiesiog sunkų periodą, paskatink ją ieškoti pagalbos.

Kur ieškoti tolesnės pagalbos

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.

Naudinga informacija

Tikra istorija: bijojau mirti nuo mylimojo rankos

Tikra istorija: bijojau mirti nuo mylimojo rankos

Papasakosiu savo gyvenimo istoriją, kuri tęsėsi ketverius metus. Nuo pat pažinties pradžios visi sakė – netinkamas žmogus, bet meilė buvo stipresnė už kalbas. Viskas buvo labai gražu – dėmesys,...

Pagalbos moterims linija - Parama

Paremk

Pagalbos moterims linijoje teikiama emocinė parama yra nemokama. Savo veiklą išlaikome tik rėmėjų dėka. Siekiame, kad teikiama emocinė parama būtų kokybiška. Paruošti vieną savanorį organizacijai kainuoja 350Eur. Kiekvienas indėlis yra labai svarbus.

Plačiau…

Savanorių paieška

Tapk savanore

Pagalbos moterims linija nuolat ieško naujų žmonių, norinčių dirbti savanoriais. Šiuo metu veikia savanorių padaliniai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Iš viso pagalbos linijoje dirba 104 savanoriai. Prisijunk ir Tu prie mūsų komandos.

Plačiau…

Palik atsiliepimą

Jei Tau teko bendrauti su mūsų savanorėmis, palik atsiliepimą. Tavo istorija gali įkvėpti kitas moteris, o konstruktyvios pastabos padeda mums tobulėti. Iš anksto dėkojame už Tavo nuomonę – AČIŪ.

5 + 3 =

Mus remia

Aktyvių piliečių fondas
Nacionalinis M. K. Čiurlionio muziejus
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija
Biok laboratorija
Drema zerowater