Savanoriai, jūra ir joga

Ką tau primena Jūra? Bangos? Smėlis? Vėjas..?

Klaipėdos Pagalbos moterims linijos savanoriams – pabuvimas su savimi, minčių paleidimas, susitelkimas, ramybė… Jūra kelia malonius, šiltus prisiminimus, o jais dalintis galime kartu. Pagalbos moterims linijos savanorės, susitelkusios vienam tikslui – padėti Žmogui, kuriam šiuo metu sunku. Tikslas – kilnus ir prasmingas. Kad jį įvykdytume, turime būti susitelkusios ir pačios, o Jūra mums kartais padeda.
Vieną, dar vis šiltą rugpjūčio popietę, organizavomės ir susitikome paplūdimyje, jogos pamokoje. Buvo gera, ramu, jauku ir saugu. Vėliau skyrėme laiko pasidalinimams, pokalbiams apie savanorystę. Gera kalbėtis apie tai, kas mums svarbu, kas aktualu, kas rūpi, ką patyrėme. Atviri pokalbiai mus augina, kaip asmenybes.

Labai norime padėkoti sveikatingumo studijai „Ginsvė“ už suorganizuotą jogos pamoką pajūryje.
Prie savanorių būrelio prisijungė ir tie, kurie domisi savanoryste. Manau, kiti savanoriai man neprieštaraus, jei pasakysiu, jog šia savo ypatinga patirtimi visada yra gera dalintis su tuo, kuris ją nori išgirsti.

Taigi jūra, saulė, švelnus vėjas, joga, bendrystės jausmas, pašnekesiai… Visa tai suteikė popietei jaukumo ir begalinio ramybės ir saugumo jausmo.

Ačiū Jums, mielos kolegės, kad jūs esate ir spinduliuojate šilumą ir džiaugsmą. Be jūsų pasaulis būtų sudėtingesnis. 🙂

 

Brigita Šadauskienė
Pagalbos moterims linijos
Savanorių koordinatorė Klaipėdoje

Susiję įrašai

Su gimtadieniu, „Pagalbos moterims linija“!

Su gimtadieniu, „Pagalbos moterims linija“!

Vasario 15 d. – mūsų linijos gimtadienis. Nežinome, ar data buvo parinkta apgalvotai, ar atsitiktinai, nes „Pagalbos moterims linijos“ gimtadienio diena įsiterpusi tarp dviejų gražių švenčių: meilės...

LEPTA konferencija 2021

LEPTA konferencija 2021

Apie emocinės paramos teikimą besitęsiančios pandemijos sąlygomis – LEPTA konferencijoje 2021 m. rugsėjo 11-12 d. Klaipėdoje vyko kasmetinė Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos (LEPTA)...

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.