X

Savanorių piknikas 2023

Belikus vos kelioms dienoms iki vasaros pabaigos, rugpjūčio 26 d., Kauno padalinio Pagalbos moterims linijos savanorės gausiu būriu susirinko į kasmetinį savanorių pikniką.

Ne veltui pasirinkta ir susitikimo vieta – Panemunės šilas. Neįkainojamą dovaną – miško terapijos seansą – savanorėms padovanojo psichologė-psichoterapeutė Asta Keruckė. Miško terapijos metu buvo keliaujama per 5 pojūčius: regą, klausą, lytėjimą, uoslę ir skonį. Tai yra puikus būdas, padedantis stiprinti ne tik psichologinę, bet ir fizinę sveikatą, imuninę sistemą. Jautrūs savanorių pasidalinimai apie miško sukeltus pojūčius, subtilus terapeutės vedimas, leido kitomis akimis pažvelgti į savo santykį su gamta ir jos nepamatuojamą naudą kiekvienai kūno ląstelei.

Prisipildę ramybės, gamtos, savęs ir viena kitos pajautimo, savanorės tęsė bendrystės pripildytą pikniką. Dvi naujos savanorių grupės, (viena iš jų net pasitelkdama dirbtinį intelektą), išradingai ir linksmai pristatė savo grupės nares.

Netikėta ir savanorės Jurgitos staigmena – kiekvienai savanorei pasiūlyta nupinti draugystės apyrankę ir padovanoti šalia esančiai. Rišant apyrankes viena kitai, liejosi širdingi palinkėjimai, siųstos geriausios mintys ir įpinta kvapni čiobrelio šakelė. Čiobrelio pavadinimas iš graikų kalbos thymus – reiškia drąsą ir jėgą. Tokia ir yra Kauno padalinio Pagalbos moterims linijos savanorių komanda – stipri ir vieninga.

Vasara užleis vietą rudeniui, bet tikimės, kad vaikščiodamos rudenėjančiu mišku, savanorės prisimins terapeutės įžvalgas ir atvira širdimi priims jo teikiamas dovanas.

 

Pagalbos moterims linijos
savanorė Ramunė Nekrošienė

 

Savanorystė Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

 

Naujausi įrašai

Paroda „Moters portretas”

Paroda „Moters portretas”

„Parko galerijoje“ spalio 12 dieną įvyko parodos „Moters portretas“ atidarymas. Renginyje per meną priminta apie "Pagalbos moterims liniją", moterų bendrystės svarbą bei psichologinę sveikatą....

Dviračių žygis 2023

Dviračių žygis 2023

Pagalbos moterims linijos Kauno padalinio savanorės nepabūgusios lietingo oro liepos 30 dieną leidosi į smagų, iššūkių kupiną dviračių žygį. Šauni kompanija, geras nusiteikimas – ko daugiau reikia...

Savanorių sąskrydis Šeduvoje 2023

Savanorių sąskrydis Šeduvoje 2023

"Moters, kurios pyktis kyla iš meilės, o ne iš baimės, drąsa įkvėpta švelnumo, o ne prievartos, kurios veiksmus skatina ištikimybė sau, o ne nuolaidžiavimas kitiems, - tokios moters galimybės tampa...

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.