X

Savanorystė

Prisijunk prie mūsų komandos prasmingai veiklai

 

Pagalbos moterims linija teikia emocinę paramą moterims, susiduriančioms su įvairiais sunkumais.

Tikime moterų bendryste ir pagalba viena kitai.

Kviečiame norinčiąsias savanoriauti į informacinį susitikimą!

Klaipėdoje: 2024 m. rugsėjo mėn. _ d. 18 val. Susitikimas vyks adresu Smilčių g. 5, Ia., Klaipėda (Melnragė).

Kaune: 2024 m. rugsėjo mėn. 10 ir 12 d. 18 val. Susitikimai vyks adresu Vaidoto g. 115-203, Kaunas.

Vilniuje: 2024 m. rugsėjo mėn. 12 d. 18 val. Susitikimas vyks nuotoliniu būdu. Atrankos ir mokymai vyks adresu Žirmūnų g. 139-605, Vilnius.

Daugiau informacijos gausite užsiregistravusios pagal savo miestą.

Savanorystė Kaune. Naujų savanorių paieška.

Ką veikia savanorės

Savanorystė Vilniuje Pagalbos moterims linijoje

Skirtingais gyvenimo tarpsniais moterys, kurdamos santykius, karjerą, augindamos vaikus, realizuodamos save, susiduria su savitomis problemomis. Statistiškai moterys ilgiau gyvena, tad dažniau patiria ir netekties skausmą, ligų gniaužtus, vienišumo jausmą.

Mūsų savanorės budi prie telefono linijos, atsako į laiškus, kalbasi su moterimis internetu. Emocinė parama padeda išeiti iš negatyvių būsenų ir kurti laimingesnį gyvenimą.

Laiminga moteris augina laimingus vaikus, kuria sveikus santykius ir harmoningą visuomenę.

Ko reikia, norint tapti savanore

Norint tapti savanore, nebūtinas specialus išsilavinimas ar darbo patirtis. Visas savanores intensyviai ruošiame mokymuose, kurių metu įgyjamos reikalingos žinios bei įgūdžiai. Svarbiausia yra noras padėti, empatija ir galimybė skirti dalį savo laiko savanorystei.

Veikiame jau daugiau kaip 18 metų. Mūsų kolektyvą sudaro daugiau kaip 260 įvairaus amžiaus moterų. Esame skirtingos, tačiau visas mus sieja bendrystės jausmas. Palaikome ir įkvepiame viena kitą, dalinamės patirtimi, kartu kuriame ir augame.

Jeigu ieškai prasmingos veiklos, nori pasidalinti patirtimi ar įgyti naudingų žinių bei įgūdžių – mes Tavęs laukiame.

Savanorystė Klaipėdoje moterims

Kaip tapti savanore

1. Užpildyk savanorės anketą

Savanorėmis gali būti pilnametės moterys, tiek jaunos, tiek brandaus amžiaus. Nesvarbu, kiek Tau metų, Tavo patirtis yra vertinga.

Yra 3 savanorių padaliniai:

Savanorystė VilniujeSavanorystė KauneSavanorystė KlaipėdojeSavanorystė Nuotoliu

2. Informacinis susitikimas

Kai užpildysi anketą, pakviesime Tave į informacinį susitikimą, kurio metu daugiau sužinosi apie savanorystę Pagalbos moterims linijoje, atsakysime į Tavo klausimus.

3. Atranka

Po informacinio susitikimo galėsi dalyvauti atrankoje, kurios metu spręsime, ar galime priimti Tave į savanorių mokymus. Atrankos metu vertiname motyvaciją, požiūrį į savanoriavimą, vertybes, kiek laiko galėsi skirti savanoriavimui.

4. Mokymai

Mokymus sudaro apie 100 valandų ir trunka maždaug 4 – 5 mėnesius. Juos veda patyrę psichologai – praktikai, patirtimi dalijasi ilgametę savanoriavimo patirtį turinčios savanorės.
Kursų metu išmoksi aktyvaus klausymo, reagavimo į jausmus, kontakto užmezgimo ir kitų technikų. Taip pat įgysi žinių, reikalingų sprendžiant smurto, savižudybės, netekties, psichologinės krizės ir kitas problemas. Teorines žinias įtvirtinsi praktiniuose užsiėmimuose.

5. Savanorystė Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Sėkmingai baigusi mokymus, galėsi teikti emocinę paramą telefonu ar internetu.
Kur galima savanoriauti: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.
Tikimės, kad pabaigusi mokymus, Pagalbos moterims linijoje savanoriausi bent 350 valandų.
Būtų gerai, jei savanoriavimui galėtum skirti apie 4-8 valandas per savaitę.
Savanoriai dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose, atvejų aptarimo grupėse.

Savanorių atsiliepimai

Savanoriaudama išmokau pažinti savo emocijas, jas priimti, suprasti ir paleisti. Išmokau tiesiog ramiau, harmoningiau gyventi, priimti save ir priimti kitus.

Savanorė Sigita

Savanorystė – tarsi savęs dalinimas, bet iš tikrųjų pats gauni daug daugiau. Vadinas, keities pats ir tuo pačiu prisidedi prie pasaulio keitimo, o mūsų, savanorių, bendravimas, susitikimai atneša daug džiaugsmo sielai. 

Savanorė Rūta

Savanorystė, kaip mano noro prisidėti prie bendrojo gėrio išraiška, išaugo į pačią geriausią investiciją į save.

Savanorė Lina

Savanorystės nauda

Savanorystė Pagalbos moterims linijoje plečia akiratį ir praturtina gyvenimiška išmintimi, įdomiomis pažintimis, gražia moteriška bendryste. O svarbiausia – savanorystė teikia tą neįkainojamą jausmą, kad nuveikei kažką prasmingo ir reikalingo.

Mūsų kolektyvas – tai bendraminčių ratas. Kartu dalyvaujame įvairiuose renginiuose, giliname žinias kursuose. Padėdamos kitoms, mes padedame sau. Suprasdamos ir palaikydamos kitas moteris, geriau pažįstame save, labiau savimi pasitikime, lengviau tvarkomės su savo problemomis.

Savanorių rengimo kursus turime galimybę organizuoti tik 2 kartus per metus. Jei nespėsi, užregistruosime į laukiančių sąrašą ir pranešime apie sekančius kursus. Jei Tau reikia daugiau papildomos informacijos, gali kreiptis šiais kontaktais savo mieste.

Galerija. Akimirkos iš savanorių gyvenimo

Gera savanorių nuotaika rūpinasi rėmėjai

Kauno Miesto Kamerinis Teatras
Klaipėdos dramos teatras
Geros muzikos ekspertai
ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinika
Osmosas sistemos