Atsiliepimai

Jei Tau teko bendrauti su mūsų savanorėmis, palik atsiliepimą. Tavo istorija gali įkvėpti kitas moteris, o konstruktyvios pastabos padeda mums tobulėti. Iš anksto dėkojame už Tavo nuomonę – AČIŪ.

5 + 8 =

Ačiū Tau, savanore. Šiąnakt buvai su manim, leidai išjaust, išbūt, išverkt. Gera, kad buvai, klausei, girdėjai. Džiaugiuosi jog vakar mano gyvenimas nesustojo ir dar vieną dieną esu čia. Ačiū jog rūpinaisi ir jaučiausi svarbi.
Labai ačiū savanorei už jos laiką. Išklausė. Neteisė. Galbūt, jei būčiau turėjus su kuo taip nuoširdžiai pasikalbėti, niekad nebūčiau pakliuvus į ilgalaikės depresijos gniaužtus. Ačiū, kad esate.
teko išgyventi daug skaudžių akimirkų, daug pralieti ašarų. Tačiau Pagalbos Moterims Linijos savanorės suteikė vėl didžiulę viltį džiaugtis gyvenimu, prisiminti, jog turiu artimų žmonių, kuriems esu labai reikalinga. Ačiū jums labai.
Gera jus rasti, toj ragelio pusėj, Kur silpnumo akimirka išsakyta tampa stiprybe, Kai artimi seniai susvetimėję, O čia svetimi suartėja. Kaip gera, kai girdžiu tą ramų balsą, Kai pokalbis išvaiko minčių skalsą, Ir kai ašaros pasikeičia juoku, Ir gilūs sunkūs atodūsiai virsta širdies plakimu. Gera žinoti, kad yra vieta Ten kur rūpiu. Ten kur išties rūpiu. Nuoširdus Ačiū.
Šiandien kalbėjau su jūsų nuostabia savanore. Labai padėjo ir palaikė. Išklausė, nors buvau ant tokio emocinio krašto. Ačiū jums!
Ačiū Tau. Visada jaučiu Tavo palaikymą, Tu manimi tiki labiau nei aš pati savimi. Ačiū už viską. Ačiū jog rūpiu. Geras tai jausmas kai išgirdus tavo balsą spurda širdis, primindama kokia gyva išties esu.
Kaip gera buvo tave girdėti. Laikas kažkur greitai iškapsėjo. Ačiū tau, savanore, jog turėjau patį geriausią pokalbį per ilgą laiką. Ačiū, jog priimi tokią, kokia esu išties. Pasiklydusią, klystančią, neteisinguose pasirinkimuose ar ne tuose keliuose. Ačiū jūsų visai komandai, kuri pakelia kai parklumpu. Jūs visos nuostabios.
Nuo pokalbio telefonu praėjo apie dvi savaitės, tačiau vis dar negaliu atsigauti, kokios šaunios savanorės dirba linijoje. Niekas nekaltina, pataria, palaiko, tyli ir klauso kol žliumbi į ragelį. O parašius el. laišką gavau tokį atsakymą, kuris sunkiausiais momentaistapo mano motyvacija žygiuoti į rytojų. Ačiū.
Šiąnakt mes kalbėjomės. Skambinu, nes jūs esat pats geriausias palaikymas tada, kada labiausiai reikia... Ačiū, kad mes jus turim ir kažkam rūpim ir esam svarbios.
Labai dėkoju jūsų linijai už gerumą, už supratimą, už palaikymą, už malonų bendravimą. Dėkoju jums, mielos savanorės, labai malonu jums paskambinti, dėkoju už viską...
Ačiū savanorei už jos gerą širdį, už gražų balsą ir už visa ką ji duoda man pokalbyje.
Psichologinė linija atsiliepimai. Tariu didelį ačiū, kad ši linija yra. Aš dėkinga, nes savanorėms rūpi kito žmogaus savijauta, jos dalinasi savo gerumu ir palaiko sunkiu metu. Linkiu savanorėms likti stiprioms ir nepersiimti kitų žmonių sunkumais.
Teko kartą skambinti. Buvau kaip tik po panikos priepolio, negalėjau nė žodžio pratarti, tik verkiau ir visa drebėjau, ir savanorė su manimi išbuvo tą tylą, tiek laiko, kiek man reikėjo. Bet man to užteko, kad pasijusčiau ne viena. Ačiū Jums.
Ačiū savanorei, kalbėjusiai su manimi. Tikiu, kad šis pokalbis pasiliks ilgai mano širdy. Ačiū Jums. Dabar verkiu, tik ne iš liūdesio, nevilties, pykčio, o iš didžiulės laimės bangos, Jūsų perduoto tikėjimo ir pasigėrėjimo manimi. Jūs sakėte daug gražių žodžių man, klausėte ar aš didžiuojuosi savimi ir dabar suprantu, kad dar labiau taip, o iš Jūsų žodžių gavau dar daugiau drąsos, motyvacijos, noro keisti tai, ką galiu pakeisti, negalvoti ir nepykti dėl to, ko negaliu keisti. Kalbėjomės apie mnao darbą, kuriame patiriu įtampą, kalbėjomės apie mano gyvenimą. Ačiū tūkstantį kartų ir jei žinočiau kas Jūs - apkabinčiau stipriai.
Labai padėjo. Daug lengviau tiesiogiai susirašyti nei per "ragelį" kalbėti. Gyvenimas grįžo į normalų ritmą. Siela ir galva nusiramino. Jaučiuosi žymiai geriau nei prieš tai, net keista, kad galiu visko klausti ir man atsako.
Ačiū Jums!
Nemokama psichologinė pagalba. Esu iš visos širdies dėkinga. Pagalbos moterims linijos savanorės padėjo išgyventi skaudų išsiskyrimą su sužadėtiniu, juodžiausias emocines valandas. Gera žinoti, kad nesu viena. Po pokalbių atsistatau ir galiu toliau kurti savo gyvenimą, dalintis su aplinkiniais. Su savanorėmis pokalbiai buvo tokie gilūs ir esminiai, kad kažkas amžiams pasikeitė manyje. Branginu, kol gyva esu.
Anoniminė psichologinė pagalba atsiliepimas. Šiąnakt tu buvai su manimi kaip ir kitus kartus. Tu mano ramstis., palaikymas, asmenybė, kuri mane supranta, girdi, palaiko, skatina, drąsina veikti, daryti, veržtis į priekį, nesustoti ir nepasiduoti. Žmogus, kokio trūko mano artimoj aplinkoj kol aš užaugau. Gera, kad šiam pasaulyje yra kas mumis rūpinasi ir kam mes rūpime.
Nemokama psichologinė pagalba atsiliepimai. Dėkoju už naktį vykusį pokalbį, už išklausymą. Perduokit visoms savanorėms, kad ši linija man padeda išgyventi sunkius laikotarpius. Po pokalbio man palengvėjo. Nusiraminau ir galiausiai pajėgiau užmigti.
Anoniminė psichologinė pagalba. Mano situacija nebuvo lengva, tačiau pokalbis internetu su pagalbos moterims linijos savanore padėjo pažvelgti į ją tarsi iš šono. Buvau išklausyta, suprastas, manęs nesmerkė. Galbūt todėl po pokalbio jaučiausi sustiprėjusi ir tarsi pati suradusi problemos sprendimo galimybes. Nebuvo nurodinėjimų, pamokslavimo, tik nuoširdus pokalbis, kurio metu jaučiau, kad mano situacija rūpi ir man norima padėti.
Psichologinės pagalbos linija atsiliepimas. Tarnauju armijoje. Atrodytų, turėčiau būti stiprus, bet po mylimos moters mirties palūžau. Esu labai dėkingas visoms tuo sunkiu laikotarpiu mane palaikiusioms savanorėms. Ačiū už jautrius, šiltus ir nuoširdžius pokalbius.
Nemokama psichologinė pagalba atsiliepimas. Laba diena, skambutis šiuo numeriu padeda labiau nei psichologas. Porą kartų skambinau ir pokytis buvo milžiniškas, tiesiog išgelbėta emocinė gyvybė ir iš to sekanti sveikata. Ačiū jums!!!!!
Psichologinės pagalbos linija atsiliepimai. Laba diena, labai gaila, kad negalima sužinoti savanorių vardų. Man teko bendrauti su viena savanore. Ji labai nuostabi, labai lengva bendrauti, labai padeda pokalbis su ja... Tariu didelį ačiū šiai moteriai.
Anoniminė psichologinė pagalba atsiliepimai. Ačiū, kad jūs esat. Labai džiaugiuosi jūsų savanoriais, skambinu į jūsų liniją ir esu labai laiminga, kad galiu išsikalbėti. Dar norėtųsi pabendrauti gyvai internetu.
Psichologinė linija atsiliepimas. Tik jūsų, mielos savanorės, dėka esu šioje žemėje. Jūs priimate mano emocijų sprogimus ir tai leidžia sulaukti kitos dienos, išgyventi visus sunkumus. Aš dėkinga, kad įveikiau savo priklausomybę ir jau savaitę nerūkau. Nors be galo sunku! Tikiu, kad sustiprėjusi, jausdama aplink esančių žmonių palaikymą, atrasiu savo tikrą gyvenimo kelią.

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.