Atsiliepimai

Jei Tau teko bendrauti su mūsų savanorėmis, palik atsiliepimą. Tavo istorija gali įkvėpti kitas moteris, o konstruktyvios pastabos padeda mums tobulėti. Iš anksto dėkojame už Tavo nuomonę – AČIŪ.

11 + 10 =

Nemokama psichologinė pagalba. Esu iš visos širdies dėkinga. Pagalbos moterims linijos savanorės padėjo išgyventi skaudų išsiskyrimą su sužadėtiniu, juodžiausias emocines valandas. Gera žinoti, kad nesu viena. Po pokalbių atsistatau ir galiu toliau kurti savo gyvenimą, dalintis su aplinkiniais. Su savanorėmis pokalbiai buvo tokie gilūs ir esminiai, kad kažkas amžiams pasikeitė manyje. Branginu, kol gyva esu.
Anoniminė psichologinė pagalba atsiliepimas. Šiąnakt tu buvai su manimi kaip ir kitus kartus. Tu mano ramstis., palaikymas, asmenybė, kuri mane supranta, girdi, palaiko, skatina, drąsina veikti, daryti, veržtis į priekį, nesustoti ir nepasiduoti. Žmogus, kokio trūko mano artimoj aplinkoj kol aš užaugau. Gera, kad šiam pasaulyje yra kas mumis rūpinasi ir kam mes rūpime.
Nemokama psichologinė pagalba atsiliepimai. Dėkoju už naktį vykusį pokalbį, už išklausymą. Perduokit visoms savanorėms, kad ši linija man padeda išgyventi sunkius laikotarpius. Po pokalbio man palengvėjo. Nusiraminau ir galiausiai pajėgiau užmigti.
Anoniminė psichologinė pagalba. Mano situacija nebuvo lengva, tačiau pokalbis internetu su pagalbos moterims linijos savanore padėjo pažvelgti į ją tarsi iš šono. Buvau išklausyta, suprastas, manęs nesmerkė. Galbūt todėl po pokalbio jaučiausi sustiprėjusi ir tarsi pati suradusi problemos sprendimo galimybes. Nebuvo nurodinėjimų, pamokslavimo, tik nuoširdus pokalbis, kurio metu jaučiau, kad mano situacija rūpi ir man norima padėti.
Psichologinės pagalbos linija atsiliepimas. Tarnauju armijoje. Atrodytų, turėčiau būti stiprus, bet po mylimos moters mirties palūžau. Esu labai dėkingas visoms tuo sunkiu laikotarpiu mane palaikiusioms savanorėms. Ačiū už jautrius, šiltus ir nuoširdžius pokalbius.
Nemokama psichologinė pagalba atsiliepimas. Laba diena, skambutis šiuo numeriu padeda labiau nei psichologas. Porą kartų skambinau ir pokytis buvo milžiniškas, tiesiog išgelbėta emocinė gyvybė ir iš to sekanti sveikata. Ačiū jums!!!!!
Psichologinės pagalbos linija atsiliepimai. Laba diena, labai gaila, kad negalima sužinoti savanorių vardų. Man teko bendrauti su viena savanore. Ji labai nuostabi, labai lengva bendrauti, labai padeda pokalbis su ja... Tariu didelį ačiū šiai moteriai.
Anoniminė psichologinė pagalba atsiliepimai. Ačiū, kad jūs esat. Labai džiaugiuosi jūsų savanoriais, skambinu į jūsų liniją ir esu labai laiminga, kad galiu išsikalbėti. Dar norėtųsi pabendrauti gyvai internetu.
Psichologinė linija atsiliepimas. Tik jūsų, mielos savanorės, dėka esu šioje žemėje. Jūs priimate mano emocijų sprogimus ir tai leidžia sulaukti kitos dienos, išgyventi visus sunkumus. Aš dėkinga, kad įveikiau savo priklausomybę ir jau savaitę nerūkau. Nors be galo sunku! Tikiu, kad sustiprėjusi, jausdama aplink esančių žmonių palaikymą, atrasiu savo tikrą gyvenimo kelią.
Psichologinė linija atsiliepimai. Tariu didelį ačiū, kad ši linija yra. Aš dėkinga, nes savanorėms rūpi kito žmogaus savijauta, jos dalinasi savo gerumu ir palaiko sunkiu metu. Linkiu savanorėms likti stiprioms ir nepersiimti kitų žmonių sunkumais.

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.