Savanorių atsiliepimai

Savanorystė atskleidžia pačius kilniausius žmonių bruožus, o tai labai motyvuoja mane pačią puoselėti tas savybes manyje.

Savanorė Aldona

Esu laiminga galėdama padėti kitiems. O prasmę begalinę jaučiu tada, kai pokalbio pabaigoje išgirstu žodžius: „Ačiū, kad esat, jūs man labai padėjote”.

Savanorė Aušra

Man savanorystė padeda pažvelgti į save iš šalies, pamatyti, kiek daug yra nelaimingų žmonių, kuriems reikalingas geras žodis, palaikymas, supratimas ir dar kartą įsitikinau, kad man kiekvienas sutiktas žmogus yra Mokytojas.

Savanorė Dalė

Savanoriauti paskatino noras padėti moterims, palaikyti jas krizinėse situacijose. Visų pirma moterims, nes per jas ateina į pasaulį nauja gyvybė, ir motinos emocinė būklė, saugumas kloja šio mažo žmogučio gyvenimo pamatus.

Savanorė Dalia

Savanoriaudama turiu galimybę gauti tai, ko man trūksta ir atiduoti tai ką turiu geriausio. Tai puikus būdas dalintis ir save įprasminti.

Savanorė Edita

Jausmai – spalvos gyvenimo paveiksle. Žmogaus pasakojimas – linijos ir kontūrai. Mes budime prie telefonų dėl žmonių, kuriems reikalingas supratimas ir emocinė parama.

Savanorė Gabija

Savanorystė man padeda neatitrūkti nuo realybės, pasidžiaugti savimi, vysto gebėjimą klausytis, išgirsti, toleruoti skirtumus, plėsti savo pačios požiūrį, atjausti, lavina emocinį raštingumą.

Savanorė Giedrė

Man ši veikla atrodo be galo prasminga, ir tikiu, kad tai yra puikus pavyzdys paauglei dukrai ir augantiems sūnums.

Savanorė Indrė

Pasirinkau savanorystę, kad daugiau patirčiau, pažinčiau, gaučiau, duočiau…

Savanorė Ingrida

Savanorystė – tai dalies gyvenimo prasmės atradimas – būnant, išklausant, padedant ir palaikant kitą žmogų kasdienybės kelyje.

Savanorė Jolanta

Savanorystė, kaip mano noro prisidėti prie bendrojo gėrio išraiška, išaugo į pačią geriausią investiciją į save.

Savanorė Lina

Žinojimas, jog kam nors nuo mano buvimo tą akimirką pasidarė ramiau, šviesiau mane tarsi įkvepia, pakylėja ir tikrai negaila keleto valandų per savaitę, kai žinau, kad jos kažkam galbūt padės nusiraminti, praskaidrins mintis ar suteiks jėgų toliau gyvent.

Savanorė Neringa

Savanorystė – man tai savęs ieškojimas ir kūrimas, tai viena iš galimybių pažinti kitą žmogų ir patį save.

Savanorė Rasa

Kiekvienas skambutis – istorija.Jos labai skirtingos, bet kaskart gauni galimybę prisiliesti prie žmogaus. Neapsimetinėjančio, nepozuojančio. Ir turi šansą praskaidrinti jo dieną, padėti pažvelgti į situaciją kitaip, nudžiovinti ašarą…

Savanorė Roma

Savanorystė – tarsi savęs dalinimas, bet iš tikrųjų pats gauni daug daugiau. Vadinas, keities pats ir tuo pačiu prisidedi prie pasaulio keitimo, o mūsų, savanorių, bendravimas, susitikimai atneša daug džiaugsmo sielai.

Savanorė Rūta

Savanoriaudama išmokau pažinti savo emocijas, jas priimti, suprasti ir paleisti. Išmokau tiesiog ramiau, harmoningiau gyventi, priimti save ir priimti kitus.

Savanorė Sigita

Nuėjus į pirmą susitikimą, supratau, kad čia rimta, reikia ne tik laisvo laiko, bet ir žinių. Viskas, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta – nebūna taip lengva. Peržengus jausmų suvokimo pasaulį, darėsi vis sunkiau ir norėjosi sužinoti dar daugiau.

Savanorė Vaida

Savanorystės prasmė – tarnystė, kuri man duoda neįkainojamus lobius savęs atradimo – pažinimo kelyje.

Savanorė Vilija