Savanoriai, jūra ir joga

Ką tau primena Jūra? Bangos? Smėlis? Vėjas..?

Klaipėdos Pagalbos moterims linijos savanoriams – pabuvimas su savimi, minčių paleidimas, susitelkimas, ramybė… Jūra kelia malonius, šiltus prisiminimus, o jais dalintis galime kartu.

Pagalbos moterims linijos savanorės, susitelkusios vienam tikslui – padėti Žmogui, kuriam šiuo metu sunku. Tikslas – kilnus ir prasmingas. Kad jį įvykdytume, turime būti susitelkusios ir pačios, o Jūra mums kartais padeda.

Vieną, dar vis šiltą rugpjūčio popietę, organizavomės ir susitikome paplūdimyje, jogos pamokoje. Buvo gera, ramu, jauku ir saugu. Vėliau skyrėme laiko pasidalinimams, pokalbiams apie savanorystę. Gera kalbėtis apie tai, kas mums svarbu, kas aktualu, kas rūpi, ką patyrėme. Atviri pokalbiai mus augina, kaip asmenybes.

Labai norime padėkoti sveikatingumo studijai „Ginsvė“ už suorganizuotą jogos pamoką pajūryje.

Prie savanorių būrelio prisijungė ir tie, kurie domisi savanoryste. Manau, kiti savanoriai man neprieštaraus, jei pasakysiu, jog šia savo ypatinga patirtimi visada yra gera dalintis su tuo, kuris ją nori išgirsti.

Taigi jūra, saulė, švelnus vėjas, joga, bendrystės jausmas, pašnekesiai… Visa tai suteikė popietei jaukumo ir begalinio ramybės ir saugumo jausmo.

Ačiū Jums, mielos kolegės, kad jūs esate ir spinduliuojate šilumą ir džiaugsmą. Be jūsų pasaulis būtų sudėtingesnis. 🙂

 

Tekstą paruošė:
Brigita Šadauskienė
Pagalbos moterims linijos
Savanorių koordinatorė Klaipėdoje

 

Savanorystė Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune

 

Naujausi įrašai

Šokio-judesio terapija moterims

Šokio-judesio terapija moterims

Skyrybos yra ilgas, sudėtingas ir daug energijos reikalaujantis procesas. Šis procesas neišvengiamai atneša daugybę pokyčių moters gyvenime. Net jei moteris nutraukia žalingus santykius, išgyventa...

Savanorių piknikas 2022

Savanorių piknikas 2022

Palydėdamos vasarą, nejučia ir vėl užleidžiančią vietą spalvingam rudeniui, rugpjūčio 27 dieną Kauno Pagalbos moterims linijos savanorės susibūrė į jau tradiciją tapusį, kiekvienais metais vis...

Pagalbos moterims linijos savanorių Sąskrydis 2022

Pagalbos moterims linijos savanorių Sąskrydis 2022

Pagalbos moterims linijos savanorių Sąskrydis – ypatinga, svarbi, nebeatsiejama kiekvienos vasaros dalis, kuri kasmet suburia didelį būrį Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos savanorių. Savanorių Sąskrydis...

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.