X

Savanoriai, jūra ir joga

Ką tau primena Jūra? Bangos? Smėlis? Vėjas..?

Klaipėdos Pagalbos moterims linijos savanoriams – pabuvimas su savimi, minčių paleidimas, susitelkimas, ramybė… Jūra kelia malonius, šiltus prisiminimus, o jais dalintis galime kartu.

Pagalbos moterims linijos savanorės, susitelkusios vienam tikslui – padėti Žmogui, kuriam šiuo metu sunku. Tikslas – kilnus ir prasmingas. Kad jį įvykdytume, turime būti susitelkusios ir pačios, o Jūra mums kartais padeda.

Vieną, dar vis šiltą rugpjūčio popietę, organizavomės ir susitikome paplūdimyje, jogos pamokoje. Buvo gera, ramu, jauku ir saugu. Vėliau skyrėme laiko pasidalinimams, pokalbiams apie savanorystę. Gera kalbėtis apie tai, kas mums svarbu, kas aktualu, kas rūpi, ką patyrėme. Atviri pokalbiai mus augina, kaip asmenybes.

Labai norime padėkoti sveikatingumo studijai „Ginsvė“ už suorganizuotą jogos pamoką pajūryje.

Prie savanorių būrelio prisijungė ir tie, kurie domisi savanoryste. Manau, kiti savanoriai man neprieštaraus, jei pasakysiu, jog šia savo ypatinga patirtimi visada yra gera dalintis su tuo, kuris ją nori išgirsti.

Taigi jūra, saulė, švelnus vėjas, joga, bendrystės jausmas, pašnekesiai… Visa tai suteikė popietei jaukumo ir begalinio ramybės ir saugumo jausmo.

Ačiū Jums, mielos kolegės, kad jūs esate ir spinduliuojate šilumą ir džiaugsmą. Be jūsų pasaulis būtų sudėtingesnis. 🙂

 

Tekstą paruošė:
Brigita Šadauskienė
Pagalbos moterims linijos
Savanorių koordinatorė Klaipėdoje

 

Savanorystė Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune

 

Naujausi įrašai

Paroda „Moters portretas”

Paroda „Moters portretas”

„Parko galerijoje“ spalio 12 dieną įvyko parodos „Moters portretas“ atidarymas. Renginyje per meną priminta apie "Pagalbos moterims liniją", moterų bendrystės svarbą bei psichologinę sveikatą....

Savanorių piknikas 2023

Savanorių piknikas 2023

Belikus vos kelioms dienoms iki vasaros pabaigos, rugpjūčio 26 d., Kauno padalinio Pagalbos moterims linijos savanorės gausiu būriu susirinko į kasmetinį savanorių pikniką. Ne veltui pasirinkta ir...

Dviračių žygis 2023

Dviračių žygis 2023

Pagalbos moterims linijos Kauno padalinio savanorės nepabūgusios lietingo oro liepos 30 dieną leidosi į smagų, iššūkių kupiną dviračių žygį. Šauni kompanija, geras nusiteikimas – ko daugiau reikia...

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.