X

Žingsnių iššūkis „Linija eina”

Artėjant vasarai, atostogoms – vis bandome „išvyti” save iš namų pasidžiaugti gamta, sustiprėti fiziškai, įgyti geresnę formą, bet vis nepavyksta?

Ne bėda!

Pagalbos moterims linijos savanorėms organizuojame žingsnių iššūkį „Linija walk cup 2023”!

 

Įžanga

Labai rimtai! Vis neišdyla įspūdžiai iš praeitais metais Kauno savanorės inicijuoto žingsnių iššūkio su Walk15 programėle, kuriame dalyvavo visų miestų Pagalbos moterims savanorės, tad šiemet žingsniuojame ir vėl!

Žingsnių iššūkis prasideda jau 2023 m. gegužės 1 d. Pabaiga – gegužės 31 d.
Dalyvaujame 3 komandos – Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.

 

Apibendrinimas

Gegužės 31 diena buvo paskutinė, kai Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus savanorių komandos rinko žingsnius vardan rezultato. Dar dabar pamenu, kaip gegužės 1-ąją anksti ryte pradėjo nedrąsiai kristi pirmieji moterų žingsniai ir kažkurį laiką Klaipėdos komanda pirmavo. Na bet tačiau :)… netrukus pasipustė padus Kauno ir Vilniaus komandos ir šovė sparčiu žingsniu į priekį :). Kurį laiką pirmavo Vilniaus komanda, bet Kaunas matyt su antra vieta nesusitaikė ir, surėmę pečius, lėtai, tačiau užtikrintai, pakilo į pirmą vietą.

Šiais metais žingsnius bendrame rezultate skaičiavome kitaip – buvo vedamas visų, komandoje esančių žmonių, nueitų žingsnių vidurkis.
Na ir galutiniame rezultate Kauno komandos vidurkis – 302619 žingsniai, Vilniaus – 281263, o Klaipėdos – 242671 žingsniai vienam žmogui.

Iš viso iššūkyje dalyvavo 78 moterys! Ir visos kartu jos per mėnesį surinko 21676865 žingsnius!! Walk15 programėlė sako, kad mes pasodinome 77705 virtualius medžius ir sutaupėme 2795 kg Co2 :)))

Bet kokiu atveju, šis, jau antras mūsų žingsnių iššūkis tikiu, jog paskatino ne vieną mūsų dažniau išeiti iš namų, paspausti save paėjėti toliau, taip pat ir susitikti su komandos narėmis bendram ėjimui.

Tai tariu AČIŪ visoms dalyvėms, visoms, kurios ėjo drauge, kurios ėjo vienos, kurios rašė bakalaurus, magistrus ir pergyveno, kad surenka ne tiek daug žingsnių, kiek norėjo ir toms, kurios dalinosi savo kelionių įspūdžiais už Lietuvos ribų. Manau, kad dar kartosim.

Taip pat labai dėkoju programėlės Walk15 kūrėjams, kurie antrus metus iš eilės Pagalbos moterims linijos savanoriams šią pramogą dovanoja.

Pagalbos moterims linijos vadovė Klaipėdoje
Brigita Šadauskienė

 

Savanorystė Pagalbos Moterims Linijoje

 

Naujausi įrašai

Paroda „Moters portretas”

Paroda „Moters portretas”

„Parko galerijoje“ spalio 12 dieną įvyko parodos „Moters portretas“ atidarymas. Renginyje per meną priminta apie "Pagalbos moterims liniją", moterų bendrystės svarbą bei psichologinę sveikatą....

Savanorių piknikas 2023

Savanorių piknikas 2023

Belikus vos kelioms dienoms iki vasaros pabaigos, rugpjūčio 26 d., Kauno padalinio Pagalbos moterims linijos savanorės gausiu būriu susirinko į kasmetinį savanorių pikniką. Ne veltui pasirinkta ir...

Dviračių žygis 2023

Dviračių žygis 2023

Pagalbos moterims linijos Kauno padalinio savanorės nepabūgusios lietingo oro liepos 30 dieną leidosi į smagų, iššūkių kupiną dviračių žygį. Šauni kompanija, geras nusiteikimas – ko daugiau reikia...

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.