Socialinė iniciatyva „Išklausant moteris”

Kviečiame susitikti nuostabioje meninėje erdvėje „Parko galerija“. Tai ypatinga vieta, kur atsiskleidžia slapčiausi menininkų sumanymai, kur gali pamiršti savo kasdieninius vargus ar net pagauti kažką neapčiuopiamai džiuginančiai malonų.

Gruodžio 4d. 18val. pristatysime psichologinės pagalbos tarnybą – „Pagalbos moterims liniją“. Pagrindinis „Pagalbos moterims linijos“ tikslas – suteikti emocinę paramą tuo metu, kai jos labiausiai reikia: padėti įveikti psichologinę krizę, informuoti apie kitas pagalbos galimybes. Į liniją gali nemokamai skambinti ir rašyti laiškus žmonės, savo gyvenime susiduriantys su įvairiais sunkumais ir skaudžiais išgyvenimais. Šiuo metu psichologinė pagalba teikiama kasdien nemokamu telefonu 8 800 66366 ir internetu pagalba@moteriai.lt.

Šiais metais jaunos rašytojos, gyvenančios Danijoje, Ernestos Baužaitės pakviesti įgyvendiname socialinę iniciatyvą „Išklausant moteris“.

Tai knygos pavadinimas, kurią galima atsisiųsti nemokamai:
https://arskaitei.lt/parduotuve/isklausant-moteris/

 

Ernestos Baužaitės knyga „Išklausant Moteris.“

„Išklausant Moteris.“ – apsakymų rinkinys apie moteris moterims (taip teigia pati autorė). Šį rinkinį sudaro 19 nedidelės apimties apsakymų, kuriuos sieja viena tematika – moterų gyvenimas. Tarp išgalvotų (arba ne visai) moterų gyvenimų – trumpos tikros likimo nuotrupos moterų, kurios įkvėpė autorę – iš viso pasaulio, skirtingų laikmečių ir skirtingų rasių. Tokia knygos komponavimo metodika atrodo logiška – po subjekto audrų galima palyginti istorijas – sukurtos, išgalvotos, o greta – tikros, faktais grįstos, kartais dar painesnės ir skaudesnės. Tai jau po truputį pradeda kurti savotišką autorės misijos vaizdą – norą prakalbinti ir diskutuoti su savo knygos moterimis ir skaitytojais.

Visas apsakymų rinkinys skelbia moterų tikėjimo, pasitikėjimo, pasirinkimo ir savirealizacijos laisvę. Autorė išgyvena skaudžius likimus, puse lūpų šypsosi scenoje pasirodžiusiems erotiniams žaidimams, žvelgia į pasaulį atviru, demokratišku, tačiau vis dar moteriškai švelniu ir rūpestingu žvilgsniu. Sunki vaikystė – dar ne nuosprendis, o vidinė jėga dažnai būna prikeliama. Tik reikia palaikymo.

 

Socialinė iniciatyva pristatyta visuomenei per „Baltojo kaspino“ festivalį 2018 12 04 Parko galerijoje Kaune.

Renginys nemokamas.„Išklausant Moteris“ – palaikymo gestas sau ir kitoms moterims.

Straipsnis apie autorę.

 

 

 

Psichologinė pagalba – Pagalbos Moterims Linija

 

Naujausi įrašai

Šokio-judesio terapija moterims

Šokio-judesio terapija moterims

Skyrybos yra ilgas, sudėtingas ir daug energijos reikalaujantis procesas. Šis procesas neišvengiamai atneša daugybę pokyčių moters gyvenime. Net jei moteris nutraukia žalingus santykius, išgyventa...

Savanorių piknikas 2022

Savanorių piknikas 2022

Palydėdamos vasarą, nejučia ir vėl užleidžiančią vietą spalvingam rudeniui, rugpjūčio 27 dieną Kauno Pagalbos moterims linijos savanorės susibūrė į jau tradiciją tapusį, kiekvienais metais vis...

Pagalbos moterims linijos savanorių Sąskrydis 2022

Pagalbos moterims linijos savanorių Sąskrydis 2022

Pagalbos moterims linijos savanorių Sąskrydis – ypatinga, svarbi, nebeatsiejama kiekvienos vasaros dalis, kuri kasmet suburia didelį būrį Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos savanorių. Savanorių Sąskrydis...

Jeigu patiri smurtą, gali kreiptis į specializuotos pagalbos centrus, kurie teikia kompleksinę pagalbą.

Jei situacija kelia pavojų gyvybei ar sveikatai, skambink 112.